Radhë të gjata nëpër banka? Ju tregojmë si mund t’i eliminoni

Radhë të gjata nëpër banka? Ju tregojmë si mund t’i eliminoni

Kur flitet për kohën e ndryshimeve të mëdha teknologjike e ritmin e jetës në këtë mijëvjecar, sistemi bankar është ndër të parat industri që duhet të investojë në teknologji. Bankat perpiqen te gjejne menyra inovative per të rritur cilesine e sherbimit duke shmangur rradhet dhe pritjet ne banke per nje klient sa me te kenaqur. Rradhet e gjata krijojnë stres te klientët, por edhe per punonjësit e bankës. Ndaj, Credins Bank ka krijuar, Credins Online, që vjen dhe si aplikacion në celular.

 

5 arsye pse ju duhet të përdorni shërbimin online të bankës tuaj:

1. Akses në llogaritë tuaja bankare në cdo kohë e nga cdo vënd.
Mjafton të keni me vete smartphonin, tabletin apo laptopin tuaj si dhe pak internet, dhe ju keni banken me vete. Nuk ka rëndësi ku jeni, në shtëpi, zyrë, me pushime apo jashtë shtetit. Me Credins Online, cdo gjë më e thjeshtë, vetëm një klik larg. Nëse nuk e ke, shkarko direkt aplikacionin në App Store ose në Google Play.

2. Lehtësi transfertash
Transfertat e parave për çështje personale ose biznesi janë shpesh urgjente. Me Credins Online mund të trasferoni para brënda dhe jashtë Shqipërisë, pa humbur kohë dhe pa mbajtur radhë. Madje duke përfituar dhe nga komisionet preferenciale. Gjithashtu, mund të paguani cdo shpenzim utilitar si faturat e dritave, ujit, gjobat, etj. Vetëm 5 minuta, dhe cdo pagesë përfundon në cast, duke patur kontroll për historikun tuaj të faturave mujore dhe duke shmanguar rradhët, reduktuar cash-in në portofol dhe kursyer kohën tuaj të cmuar.

3. Thjeshtësi në përdorim
Cdo funksionalitet vjen mjaft i thjeshtë në perdorim me versionin më të fundit të Credins Online. Nëse keni veshtirësi, Banka ju ndihmon me video informuese për cdo tipar të aplikacionit, i cili ju mundëson shpjegimin në detaje të cdo hapi që do ndiqni. Dhe përsëri, nëse keni veshtirësi, kontaktoni bankën në email ose telefon.

4. Siguri maksimale
Credins Bank siguron paratë e klientëve të saj duke ofruar shërbimin fingerprint ose pin, në shërbimet online. Për të forcuar sigurinë dhe garantuar qetësinë tuaj, ju do të merrni me anë të një SMS-je në celularin tuaj, një kod autorizimi të transaksionit që doni të kryeni.

5. Kurseni kohë
Credins Online mund të bëhet edhe aplikim online për produkte dhe shërbime bankare si karta apo kredi. Aplikimi ju ndihmon për të reduktuar kohën e pritjes në bankë, ndaj perfitoni sa më shumë nga cdo avantazh që ju jepet nga aplikacioni online.

1 koment për “Radhë të gjata nëpër banka? Ju tregojmë si mund t’i eliminoni

  1. Duke perdorur sherbimet online kursejme kohe dhe para per te shkuar fizikisht ne banke. ne te ardhmen do te kemi eliminim te cash-it si ne te gjithe boten

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë të shënuara me*

Credins në rrjetet Sociale

View this post on Instagram

Shyqyri Dura, Analist Kredie Agro në Credins Bank, i shpallur Credins Super Star për performancë të shkëlqyer gjatë muajit Qershor, ndan me ne çelësin e suksesit në punën e tij të përditshme. – “Celësi i suksesit në punën time qëndron tek organizimi mjaft i mirë. I qartë për objektivat e vendosura, e filloj diten me një axhendë të caktuar takimesh. Përpiqem të ndërtoj marrëdhenie të besueshme me cdo klient ekzistues ose të ri të bankës që në momentin që e pershendes. Përpiqem të komunikoj thjesht duke identifikuar nevojat që mund të ketë dhe duke e informuar për përfitimet që ka një produkt i bankës për të. Mbi të gjitha, ndërtoj marrdhënie afatgjatë dhe të personalizuar për të patur një klientelë sa më besnike, të cilat më shërbejnë për të gjeneruar klientë të rinj potencialë për bankën”.

A post shared by CREDINS bank (@credinsbank) on

Na kontakto

Gjej Degën